TELEVİZYON ÇALIŞTIRABİLEN POWERBANK

CES 2018 fuarında gerçekleştirilen en güncel duyuruları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Mac ve iOS cihazlar için pil çözümleri geliştiren myCharge firması, All Powerful ismine sahip yeni powerbank modeli ile televizyon dahi çalıştırabiliyor.

Fiş girişi olan Powerbank

myCharge firmasının All Powerful model ismine sahip yeni bataryası 20.000 mAh kapasiteye sahip. Her koşulda, her türlü cihazı çalıştırmayı amaçlayan bu güçlü bataryanın üzerinde klasik USB-A, USB Type C ve AC fiş çıkışı bulunuyor.

Aynı zamanda ürün arkasında iPhone 8, 8 Plus ve X için kullanabileceğiniz 10W gücünde kablosuz şarj desteğinin bulunduğunu da belirtelim.

65 watt AC fiş çıkışına sahip olan cihaz, 32 inç büyüklüğünde bir televizyonu dahi çalıştırabiliyor.

Birçok farklı modeli bulunuyor

3,350 mAh ile 20,000 mAh arasında 6 farklı modeli bulunan firmanın çoğu ürünü, spesifik bir ürün gamı için tasarlanmış. Aracınızın biten aküsünü doldurmak için kullanılan 6600 mAh kapasitesine sahip Adventure Jump Start ürünü bunlardan birisi.

Nisan 2018 itibari ile satın alınabilecek olan All Powerful Powerbank, 199.99$‘lık fiyat etiketi ile tüketiciyle buluşacak. Firmanın diğer ürünleri ilkbahar döneminde çıkışını gerçekleştirecek.