SON GÜNLERİN EN POPÜLER UYGULAMASI!

Türk Telekom`un mobil uygulaması Tambu, "Türkiye’nin yeni klavyesi sloganıyla uygulama marketlerinden indirilebiliyor. F ve Q klavyeye sahip Tambu, GIF desteği, atasözleri kataloğu, çeviri, konuş-yaz, kişisel sözlük ve hareketli çıkartmalarla kullanılabilen akıllı dijital bir klavye.


Türk Telekom'un mobil uygulaması Tambu, mobil cihazlar için yepyeni bir akıllı klavye. Peki Tambu'yu diğer dijital klavyelerden ayıran farklar neler?

F ve Q seçeneklerine sahip Tambu, GIF desteği, atasözleri kataloğu, çeviri, konuş-yaz, kişisel sözlük ve hareketli çıkartmalarla kullanılabilen dijital bir klavye.  Söz konusu özellikler harf tablosunun üstündeki araç çubuğu üzerinde kullanılabiliyor ve kullanıcılar bu araç çubuğunu kişiselleştirebiliyor. Üstelik Türkçe'ye özel geliştirilmiş yazı tamamlama ve düzeltme özelliğiyle de en hızlı mesaj atan siz olabilirsiniz.

Tüm emotionlar, benzersiz Türkçe çıkartmalar, onlarca tema, eğlenceli GIF'ler çok daha fazlası Türkiye’nin yeni ve ücretsiz klavyesi Tambu’da. Üstelik Tambu klavye tamamen ihtiyacınıza yönelik. Aynı zamanda piyasadaki birçok klavye uygulamasından farklı olarak tamamen ücretsiz ve reklamsız.

Tambu tamamen yerli, tamamen bizden ve çok eğlenceli! Efsane çıkartmalar, yerli emojiler, siz leb demeden leblebiyi anlayan, senden öğrenen yapay zeka teknolojisi ve çok daha fazlasıyla Tambu tam sana göre.