GALAXY NOTE 4 İÇİN YENİ GÜNCELLEME!

 Samsung, Android 6.0.1 sonrası güncellemelerine devam ediyor. Samsung`un hedefinde bu defa Galaxy Note 4 modeli var.

Yeni güncelleme Galaxy Note 4`e neler getiriyor?

Mayıs ayında ülkemiz Galaxy Note 4 kullanıcıları için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini yayınlayan Samsung, çok geçmeden 2014 yılı amiral gemisi akıllı telefonu için yeni bir güncelleme dalgası daha başlattı.

Galaxy Note 4 (N910C modeli) için yayınlanan güncelleme 552MB büyüklüğünde. Kies ve OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan yeni yazılım içerdiği gelişmeler itibariyle Galaxy Note 4’ü daha stabil ve performanslı bir sisteme kavuşturuyor.

Güncelleme neler getiriyor?

Yeni güncellemeyle pil optimizasyonu sağlayan Samsung, etkili hafıza yönetimi sayesinde performansta iyileştirmeler sunuyor. Son güvenlik yamalarının da dahil edildiği güncelleme, telefonu daha kararlı bir arayüze kavuştururken, kullanıcılar tarafından rapor edilen hatalar da yine güncelleme sonrası ortadan kalkıyor.

Galaxy Note 4 için yayınlanan güncellemenin dağıtım işlemi kademeli olarak gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla ülkemiz kullanıcılarının yeni yazılıma kavuşması birkaç haftayı bulabilir.

Yine de ara ara Galaxy Note 4 telefonunuzda Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.